Vánoční turnaje

Vánoční turnaj ve fotbale

Vánoční turnaj v kopané

První z vánočních turnajů se konal ve středu 12.12. ve fotbale studentů vyšších ročníků gymnázia. Zúčastnilo se ho celkem 8 týmů ve dvou skupinách. První dva týmy z každé skupiny hrály v semifinále. V následném utkání o třetí místo zvítězila 3.A nad septimou 2:1. Vítězem turnaje se stala oktáva, která porazila 2:0 2.A. Nejlepšími střelci turnaje se se 4 brankami stali Marek Čunát (4.A) a Jakub Barda (2.A).

Aktualita - 12.12.2007


Vánoční turnaj v přehazované a kopané mladších studentů

Vánoční turnaje pokračovaly v pondělí 17.12. střetnutími žáků nižšího gymnázia. Dívky hrály přehazovanou a v jejich turnaji zvítězila kvarta. Pomyslné stříbrné medaile připadly terciánkám, bronzové primánkám (tým Willson). Kluci hráli halovou kopanou a nejlépe se vedlo opět kvartánům (Maséři). Druzí a třetí byli primáni (Kulíšci a TNT).

Aktualita - 17.12.2007


Vánoční turnaj ve volejbale

Vánoční turnaj ve volejbaje

Poslední den vánočních turnajů patřil starším studentkám a jejich volejbalovému turnaji. Hrálo se na dvě postupové skupiny po čtyřech družstvech, z nichž postoupila vždy dvě do semifinále. Vítězové ze semifinále se pak utkali o celkové vítězství - 4.A porazila 3.A. Poražení semifinalisté hráli o třetí místo - oktáva porazila septimu. Vítězky turnaje pak měli tu čest si zahrát se smíšeným družstvem učitelů (Jaroslava Justýnová, Mgr Veronika Rádrová, Jana Šindelářová, Mgr Karel Dvořák a Mgr Petr Barda). Pětice pedagogů se vytáhla a čtvrťačky porazila, příští rok to třeba v odvetě bude jinak. Objektiv Mgr Vladimíra Jirouška zachycuje momentku z utkání učitelé vs. studenti.

Aktualita - 19.12.2007