Maturitní ples 4.A 2004 - 2008

Maturantky 4.A tančí kankán

Maturitní ples 4.A se konal dne 25. ledna 2008 od 19 hodin v KD Milevsko. Na obrázku dívky ze třídy tančí kankán.

Aktualita - 25.1.2008


Život je kabaret

V pátek 25. ledna třída 4.A milevského gymnázia pořádala svůj maturitní ples. Pátečním večerem tak vyvrcholily několikaměsíční přípravy a zároveň se připomněly kvapem se blížící maturitní zkoušky.

Maturantky 4.A tančí kankán

Celý večer se nesl v duchu kabaretní zábavy, a to pod heslem "Život je kabaret." Mezi nástupem a půlnočním překvapením z vlastní produkce maturantů vystoupily taneční skupiny EFK a ZIP Písek. I tam ovšem bylo možné zpozorovat mnohé ze studentů naší 4.A. O půlnoci se pak o zábavu postaraly kankánové tanečnice, muži silných paží, ženy lehkých mravů a kapela znalá pokleslých žánrů, tentokrát už v podání všech maturantů.

Doufáme, že těm, co se plesu zúčastnili, se líbil alespoň z půli tolik, co nám, a že ti, co chtěli přijít, ale nepřišli, budou dlouho litovat.

Zbývá už jen poděkovat. Naše nehynoucí díky patří rodičům, kantorům, štědrým sponzorům a pomocníkům. A nemohu opomenout ani nás samotné, protože ač to tak zpočátku nevypadalo, zvládli jsme připravit maturitní ples nejen sobě pro starost, jak tomu obyčejně bývá, ale i pro radost. Jediné, co nás mrzí, je, že se plesu nemohla zúčastnit třídní profesorka Mgr. Hana Pašková. Tímto jí alespoň přejeme brzké uzdravení.

Maturitní ples je za námi a maturita těsně před námi. Proto odkládáme kabaretní kostýmy, nasazujeme aktovky a usedáme do lavic, na tváři lehký žal, hluboký v srdci smích. Ale nebojte, ještě o nás ulyšíte. Vždyť život nejsou jen knihy. Život je kabaret!

Zuzana Kálalová, 4.A


Milevské noviny 13.2.2008