Stolní tenis

Okresní kola ve stolním tenisu

Naše škola navázala na tradiční úspěchy posledních let ve stolním tenisu. Dne 11.10. se konalo okresní kolo středních škol. Na druhém místě skončily studentky Alžběta Kolorosová (3.A) a Ludmila Bernotová (1.A). V kategorii chlapců nás reprezentovali Radek Smrčina, Štěpán Marval (oba 3.A) a Matěj Pachta (kvinta). Naši chlapci skončili na třetím místě. O týden později - 18.10. - se konalo okresní kolo základních škol. V kategorii žáků 6. a 7. tříd ZŠ (a odpovídajících ročníků osmiletých gymnázií) z vítězila dvojice žákyň naší primy: Lenka Růžičková a Jitka Máchalová.


Aktualita - 19. října 2007


Gymnazistky vyhrály

V Písku se uskutečnilo okresní kolo ZŠ ve stolním tenise dívek C. Pořadí III. kategorie: 1. Gymnázium Milevsko, 2. ZŠ Jana Husa Písek.

-kr-


Milevské noviny - středa 31. října 2007


Gymnazistům se dařilo

DDM Písek spolu s Okresní radou Asociace školních sportovních klubů Písek uspořádaly v tělocvičně ZŠ T.G. Masaryka v Písku okresní kolo ve stolním tenise dívek a chlapců B.

Výsledky, dívky: 1. Gymnázium Písek, 2. Gymnázium Milevsko, 3. Střední zemědělská škola Písek a SOŠ a SOU P/ísek, 5. - 6. SPŠ a VOŠ Písek a Střední zdravotnická škola Písek.

Výsledky, chlapci: 1. SPŠ a VOŠ Písek, 2. Gymnázium Písek, 3. SOŠ a SOU Milevsko a Gymnázium Milevsko, 5. - 6. SOŠ a SOU Písek A a SOŠ a SOU Písek B, 7. - 8. Obchodní akademie Písek B a Obchodní akademie Písek A, 9. - 10. Střední zdravotnická škola Písek a SPŠ a VOŠ Písek B

-kr-


Milevské noviny - středa 7. listopadu 2007