Uživatel: nepřihlášen    přihlásit
[ úvod ]
[ stalo se ]
[ chystá se ]
[ názory ]
[ firmy ]
[ tržiště ]
[ lidé ]
[ administrace ]
[ Bohuslav Hedvik ] [ Daniela Balážová ] [ František Dragoun ] [ Ing. Ondřej Bernot ]
[ Ivana Stráská ] [ Josef Žižka ] [ Karel Reiniš ] [ Marie Bolková ]
[ Martin Třeštík ] [ MUDr. Iva Hodková ] [ Simona Švarcová ] [ Stanislav Kázecký ]
[ Václav Chlum, Tomáš Chlum, Luboš Kolafa ] [ Václav Jedlička ] [ Vladimír Korecký ] [ Zdeněk Pavlík ]


Simona Švarcová

Čerstvá držitelka titulu MISS Milevsko.

"Byly to nervy"

Stala jsi se nejkrásnější dívkou Milevska a okolí. Nemáš chuť do něčeho většího, chtěla bys se například zúčastnit celostátní soutěže MISS ?
Pokračovat v kariéře modelky bych chtěla určitě, i když tady v jižních Čechách to není zrovna jednoduché. Je tu velmi málo agentur. Já sice už téměř tři roky spolupracuji se společností Jitex Písek, ale využila bych rozhodně i dalších zajímavých nabídek. Uvidíme. Co se týká dalších soutěží MISS, zatím o tom neuvažuji. Prvotní je pro mě v současné době vzdělání, studuji bakalářský obor Lékařské fakulty v Plzni.


Co bys chtěla dělat potom?
Po dostudování si chci udělat učitelské minimum a učit na zdrávce.

Vraťme se k soutěži. Jak vypadaly tvé vztahy s ostatními děvčaty?
V průběhu soutěže byly vztahy dobré, ale ve finále se začaly trochu vyostřovat. Zklamalo mě, že žádná z dívek mi nepoblahopřála k vítězství. Dále mě mrzelo také to, že soutěž jsme začínaly ve dvanácti a skončilo nás šest.


Šla bys do toho znovu ?
Byly to nervy, ale šla bych.


Co pro tebe bylo nejtěžší ?
Hrozně jsem se bála rozhovorů. Obtížný byl také tanec, valčík. Nechodila jsem do tanečních, tak jsem musela pořádně dřít. Myslím si ale, že výsledek stál za to.

Po dobu soutěžních kol, které předcházely finále, jsi nikdy neskončila na prvním místě. A nakonec jsi se stala jedničkou. Překvapení ?
Úžasné překvapení a krásný pocit. Známí mě povzbuzovali, atmosféra byla v tu chvíli báječná.


Poznávají tě lidé na ulici ?
Ano. Starší lidé se na mě usmívají, mladé holky někdy pronesou sprostou poznámku. Je to zkrátka horší stránka věci, přesto mě to mrzí. Když něco podobného slyším, říkám si: stálo mi to vůbec za to?


Myslíš, že ve tvém budoucím životě, ve tvé profesi a podobně, bude hrát velkou roli to, jak vypadáš; že jsi hezká holka?
Řekla bych, že je to velké plus. Například v nemocnici lépe komunikuji s doktory a pacienty. Ale rozhodně to není to nejdůležitější.


Publikoval: Iva Hanzlíková dne 16.07.1999
[ nezávislý internetový zpravodaj vydává Kompas Milevsko s.r.o. odpovědný redaktor Ing. Pavel Bolek -pbo- © 1998, 2002, 2007 ]